Розумна гра-планер для маленьких лідерів
Навчить самостійності та організації дня в ігровій формі.
Канбан дошка покращила управління проектами на роботі. Мені хотілося так само віртуозно подружити дочку з режимом дня. В основі - адаптована для дітей kanban дошка. Моя дитина із задоволенням втягується в гру і водночас привчається виконувати свої обов'язки.
В результаті за 3 місяці вона стала самостійно збиратися в садок, доглядати за кішкою без нагадувань і дитяча кімната майже завжди чиста;)
Юлія Загоруйко,
авторка гри Kidplan, мама.
Привчає до розкладу дня
Дошка дозволить візуалізувати обов'язки дитини. Полегшує дитині сприйняття того, що він зараз робить. Ненудний процес планування. Самостійність рішень, а не нав'язування справ.
Захоплююча гра
Діти із задоволенням пересувають завдання для виконання. Дитині сподобається відчувати себе персонажем міні-квесту. Фокусуючись на одному завданнi, малюк докладає максимум зусиль для її виконання.
Agile для дітей
Канбан дошка - це набір рішень для роботи з методології Agile. Вона навчить дітей гнучкості, експериментів і командній роботі. Дитина освоює і застосовує проектний підхід в подальшому житті!
Гра-планер | Kidplan

Версія для дошкільнят.
Гра складається з набору магнітних карток із завданнями режиму дня, канви гри, магнітів-заохочень, маркера. В подарунковій упаковці (тубус).

Дитина привчається самостійно планувати і аналізувати день, організовувати завдання, запам'ятовувати гарне і вчитися на помилках.

У наборі: 30 карток-ілюстрацій, поле для гри 50 *40 см., фігурки-нагороди 7 шт., магніти без малюнків - 3 шт., маркер, опис гри. Українська мова.
Є також російською та англійською мовами.

Для дітей 3-6 років.
Опис карток: http://kidplan.com.ua/cards
950
грн.
Мова
Як грати в Kidplan?
1. ПЛАНУЄМО ДЕНЬ РАЗОМ
Батьки разом з дитиною вибирають список справ на день. Відбирають картки, які знадобляться, і клеять їх на дошку в колонку "Планую".
2. УВАГУ НА 1-2 ЗАДАЧАХ
Дитина вибирає завдання для виконання і пересуває його в колонку "Виконую". Разом з героєм, ваш малюк фокусується і виконує завдання як квест, а не як рутину. Після того, як завдання зроблено, малюк пересуває завдання в колонку "Виконано!". Такий ритуал приносить позитивні емоції і відчуття завершеності.
3. ПІДБИВАЄМО ПІДСУМКИ НАПРИКІНЦІ ДНЯ
За підсумками дня батьки разом з дитиною перевіряють завдання в колонці "Виконано!" і з'ясовують, що було зроблено, а що - ні.

Рефлексія допомагає запам'ятати гарні моменти. Маленькі нагороди за підсумками дня мотивують на нові звершення!
Переваги гри
Всебічний розвиток.
Сенсорне і емоційний розвиток. Візуальне сприйняття. Поліпшення дрібної моторики рук. Підвищує концентрацію уваги. Тренує проектний підхід для вирішення завдань.
Універсальність і довговічність.
Для хлопчиків і дівчаток від 3 років. Гнучка магнітна основа кріпиться на холодильник, фліп-чарт. Унікальний подарунок буде служити кілька років і передаватися від старших дітей молодшим.
Схвалено дитячими психологами та сімейним лікарем.
Рекомендована для дітей з труднощами сенсорного сприйняття, аутизмом і уповільненим розвитком.
Концентрація уваги
Канбан передбачає обмеженість одночасно виконуваних завдань. Батьки можуть встановити ліміт в 2-3 завдання. Діти будуть фокусуватися, докладаючи максимальних зусиль для виконання завдання. Ви привчите до режиму дня навіть самих неслухняних непосид!
Відгуки
Олена Левашова, практичний психолог
Гра Kidplan допоможе сформувати у дитини уміння планувати день і регламентувати за часом виконання завдань, та навички якісної організації дня в дитинстві. Такі звички залишаються з нами назавжди!

Важливо, що ця гра - можливість спільної діяльності дитини і батьків. Адже сучасні батьки дуже мало часу приділяють якісному спілкуванню з дитиною. Гра Kidplan допоможе батькам на власному прикладі показати дитині як стати відповідальним, ставити цілі і успішно їх досягати.
Артем Матвейчук
Замовив гру для своєї хресною дочки. Хрещениця і її мама в захваті. Коли потрібно щось зробити, гра працює краще будь-яких умовлянь. Своїм дітям теж куплю!
Катерина Войтех, педіатр, мама
Гра Kidplan допоможе сформувати самостійного дитини. Діти вчаться ставити цілі, реалізовувати їх і отримувати результати. Рекомендую цю гру для дітей при гіперактивності.

Для дітей з аутизмом гру краще використовувати спільно з батьками і разом виконувати завдання на зображенні. Дитина звикає до домашніх справ. Через картки він усвідомлює, що з ним відбувається в момент виконання.
- Ми відправляємо замовлення через Нову пошту і Укрпошту за умовами передоплати.
- Відправлення здійснюються на наступний день після дня оплати.
- Можливий вiдкладений платіж за передоплатою 100 грн. на карту.
- Умови повернення: в термін 14 днів з дня покупки / відправки післяплатою, якщо товар не задовольнив покупця за заявленими властивостями.
- За послугу "Вiдкладений платіж" поштові оператори стягують комісію.
- Можлива доставка в інші країни. Тарифи: https://www.ukrposhta.ua/ua/taryfy-mizhnarodni-vid...
Доставка
Залишилися питання? Ми вам передзвонимо!
Click to order
Total: 
Iмя
Мобiльный телефон
Введіть промокод, якщо є
Ви можете ознайомитись та придбати гру в магазинах-партнерах

Одеса
ТЦ Кадорр
Катерининська 27, 5 поверх Генуезька 24Б, 3 поверх
Большой Бук

Одеса
Віце-адмірала Жукова 3/7
Бук
© 2020 Kidplan
kidplan.game@gmail.com

+38 050 693 79 58
+38 067 347 79 87
Made on
Tilda